ТОВ “Радема” - заснований у 2001р. завод, що виготовляє та фасує соняшникову олію в ПЕТ-пляшки власного випуску та здійснює виробничу, дослідницьку і комерційну діяльність в Україні і за її межами. Підприємство стабільно розвивається, з’являються нові робочі місця, проводяться дослідження по впровадженню нових технологічних процесів, що значною мірою сприятиме покращенню якості продукції, а також виходу на більш потужне виробництво.

     В якості сировини ми використовуємо олію вищого та першого гатунку кращих олійних заводів України, що використовують метод холодного пресування.Завод пропонує рафіновану дезодоровану соняшникову олію (та нерафіновану виморожену марки "П") фасовану в ПЕТ-пляшки об'ємом від 0.72 до 10л та наливом.

     Назва торгової марки “Радема”, кожні дві літери якої продовжують назви технологічного процесу (РАфинация, ДЕзодорация МАсла), вже відома в усій Україні та в багатьох країнах світу. Перевагу нашій продукції надають не лише пересічні споживачі, а і виробники найрізноманітніших галузей харчової промисловості.

 

     Виготовлена продукція сертифікована, відповідає вимогам державних стандартів якості, є екологічно чистою, а завдяки впровадженню у виробництві найновітніших технологій, процес вилучення можливих шкідливих елементів доведено до еталону.

     Олія тм “Радема” неодноразово ставала фіналістом Всеукраїнського конкурсу якості продукції у номінації “100 кращих товарів України", підприємство нагороджено комітетом Верховної ради з питань аграрної політики відзнакою “Лідер харчової та переробної промисловості України”, а система управління якістю стосовно виробництва відповідає вимогам стандарту ISO 9001:2008 IDT та ISO 9001:2015.

 

 

 

 

Free Joomla! template by L.THEME